O nas
Idea Trans to dynamicznie rozwijajaca się firma spedycyjna z polskim kapitałem, powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w segmencie TSL. Specjalizujemy się w transporcie drogowym krajowym oraz międzynarodowym. Zasięg naszego działania to kraj i Europa. Stale rozszerzamy zakres naszych usług i podnosimy ich jakość, dostosowując je do wymagań rynku i potrzeb naszych klientów. Dotyczy to zarówno wykorzystania nowoczesnych procesów zarządzania, jak i dbania o rozwój kompetencji naszych pracowników. 
 

Gwarantujemy najwyższy standard usług w zakresie organizacji transportu. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych spedytorów, zorganizuje przewóz każdego rodzaju ładunku,zapewni terminową dostawę oraz stały kontakt podczas całego procesu realizacji zlecenia. Rzetelnie podchodzimy do pełnionych obowiązków. Elastycznie i szybko dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości. Dzięki czemu jakość świadczonych usług, daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i spokój, że powierzony ładunek dotrze zawsze na miejsce i czas. 

 

Współpracujemy z szeroką bazą niezawodnych podwykonawców, krajowych i zagranicznych, co ma ogromne znaczenie w optymalizacji kosztowej transportu. Naszym klientowm oferujemy konkurencyjne warunki cenowe, pozwalające na obniżenie kosztów transkacji handlowych.

Terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm to podstawowe wartości Idea Trans. A naszym priorytetem jest satysfakcja klienta I dotrzymanie wszelkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków oraz bezpieczeństwa organizowanych transportów.

 

 

Z najwyższą częstotliwością jeździmy do krajów Europy Zachodniej oraz Wschodniej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, nasza wykwalifikowana kadra, zajmie się :

  • doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych
  • pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów
  • zaplanuje najbardziej optymalną trasę, a także wybierze odpowiedni środek transportu dostosowany do gabarytów ładunku